Liar Princess and the Blind Prince z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Nippon Ichi Software udostępniło nowy zwiastun Liar Princess and the Blind Prince zatytułowany Image, który tak, jak poprzedni, skupia się na zarysie fabularnym gry. Zwiastun zawiera również motyw przewodni produkcji opracowany przez Akiko Shikatę, zatytułowany Tsukiyo no Ongakuka. Liar Princess and the Blind Prince będzie platformówką 2D z ręcznie rysowanymi tłami, opowiadającą wyjątkową historię wilczej zjawy, o pięknym głosie oraz młodego księcia, który zostanie przez nią pozbawiony wzroku, gdy ten przyjdzie pewnego dnia wsłuchać się w jej pieśń.

Widmo pogrążone w rozpaczy postanowi oddać swój głos tajemniczej wiedźmie, która umożliwi mu przyjmowanie ludzkiej postaci. I tak przejdziemy do tytułowej ‘kłamliwej księżniczki’, ponieważ duch przedstawi się księciu jako księżniczka z sąsiedniego królestwa. W trakcie rozgrywki poza wieloma zagadkami i starciami z przeciwnikami w postaci zjawy pojawi się również mechanika w stylu Ico. Po rozwiązaniu zagadki lub pokonaniu napotkanych przeciwników będziemy musieli zaprowadzić drugą postać do kolejnego miejsca, trzymając ją za rękę.

Liar Princess and the Blind Prince w Japonii zadebiutuje 31 maja na PS4, Switch i PS Vitę.

Liar Princess and the Blind Prince – Nowy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/liar-princess-and-the-blind-prince-image-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów