Level-5 z nowym tytułem na 20-lecie, Hideo Kojima wspomina o tempie powstawania Death Stranding

905x509 e1514290744527

W 2018 r. studio Level-5, twórcy m.in. Ni No Kuni oraz Yo-kai Watch będą świętować swoje 20 lecie. W ostatnim wydaniu magazynu Dengeki Playstation w dziale wywiadów z twórcami szef Level-5, Akihirio Hino powiedział, że firma pracuje nad 'wielkim tytułem’ mającym zapieczętować ten kamień milowy w historii firmy.

W ostatnim wydaniu magazynu Dengeki Playstation pojawili się również inni twórcy, m.in. z Koei Tecmo Games:

  • Koei Tecmo Games – Yosuke Hayashi: Chcę, by NiOh stał się jeszcze większy. Proszę, byście mieli na niego oko w przyszłości.
  • Nihon Falcom – Yoshihiro Kondo: W The Legend Of Heroes: Trails of Cold Steel IV End Of Saga, zapowiedź, która pojawiała się w kilku odsłonach, w końcu ujrzy światło dzienne oraz dla tych, którzy grali w tę serię, na początku gry będą czekać niespodzianki.
  • Aquaplus – Naoya Shimokawa: Zdaje sobie sprawę, że wiele osób liczy na powstanie anime 'Utawarerumono: Mask Of Truth’. Też na to liczę i chcę, by kiedyś stało się rzeczywistością.
  • Kojima Productions – Hideo Kojima: Produkcja Death Stranding postępuje na tyle szybko, że SIE powiedziało nam, że jeszcze nigdy nie widziało gry tworzonej w tak szybkim tempie. W 2018 r. planujemy również zapowiedzieć coś, co na pewno wszystkich zaskoczy.

Ni No Kuni 2 i Death Stranding – Zwiastuny produkcji:


Źródło: https://gematsu.com/2017/12/level-5-planning-major-20th-anniversary-title-team-ninja-wants-make-nioh-even-bigger-developer-tidbits