Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Level-5 z nowym tytułem na 20-lecie, Hideo Kojima wspomina o tempie powstawania Death Stranding

W 2018 r. studio Level-5, twórcy m.in. Ni No Kuni oraz Yo-kai Watch będą świętować swoje 20 lecie. W ostatnim wydaniu magazynu Dengeki Playstation w dziale wywiadów z twórcami szef Level-5, Akihirio Hino powiedział, że firma pracuje nad ‚wielkim tytułem’ mającym zapieczętować ten kamień milowy w historii firmy.

W ostatnim wydaniu magazynu Dengeki Playstation pojawili się również inni twórcy, m.in. z Koei Tecmo Games:

  • Koei Tecmo Games – Yosuke Hayashi: Chcę, by NiOh stał się jeszcze większy. Proszę, byście mieli na niego oko w przyszłości.
  • Nihon Falcom – Yoshihiro Kondo: W The Legend Of Heroes: Trails of Cold Steel IV End Of Saga, zapowiedź, która pojawiała się w kilku odsłonach, w końcu ujrzy światło dzienne oraz dla tych, którzy grali w tę serię, na początku gry będą czekać niespodzianki.
  • Aquaplus – Naoya Shimokawa: Zdaje sobie sprawę, że wiele osób liczy na powstanie anime ‚Utawarerumono: Mask Of Truth’. Też na to liczę i chcę, by kiedyś stało się rzeczywistością.
  • Kojima Productions – Hideo Kojima: Produkcja Death Stranding postępuje na tyle szybko, że SIE powiedziało nam, że jeszcze nigdy nie widziało gry tworzonej w tak szybkim tempie. W 2018 r. planujemy również zapowiedzieć coś, co na pewno wszystkich zaskoczy.

Ni No Kuni 2 i Death Stranding – Zwiastuny produkcji:

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement