Leonardo DiCaprio gwiazdą nowego filmu Tarantino

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Leonardodicaprio

Jak podaje serwis Deadline, Leonardo DiCaprio przyjął rolę w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Dziewiąty film reżysera Pulp Fiction i Bękartów Wojny opowie tym razem historię skupioną wokół Charlesa Mansona, jego sekty, oraz morderstwa Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, pod koniec lat 60. XX wieku. Dla DiCaprio będzie to pierwsza rola od występu w Zjawie, za którą otrzymał Oscara.

Tarantino do roli Sharon Tate pragnie zaangażować Margot Robbie, jednak aktorka, która współpracowała już z DiCaprio przy Wilku z Wall Street Martina Scorsese, nie podjęła jeszcze decyzji. Reżyser prowadzi również rozmowy z Tomem Cruisem oraz Bradem Pittem, których chce obsadzić w bliżej nieokreślonych jeszcze rolach.

Pod koniec zeszłego roku toczyła się wojna między studiami o najnowszy film Tarantino. Ostatecznie batalię wygrało Sony. Film wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku, dokładnie w 50 rocznicę śmierci Sharon Tate.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów