Legendarna seria powraca. Zobacz zwiastun Schizm 3: Nemezis

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Schizm 3 Nemezis
Schizm 3 Nemezis

Kto by się spodziewał, że kultowa polska seria Schizm powróci po 15 latach. Co istotne, pracuje nad nią reaktywowane studio Detalion, odpowiedzialne również za dwie poprzednie odsłony. Głównym projektantem gry jest sam Roland Pantoła, legendarny twórcy, którego pierwsze projekt ukazywały się już pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku. W ostatnich latach pracował przy tworzeniu takich gier jak Bulletstorm, Enemy Front czy Sniper: Ghost Warrior 2.

Schizm 3: Nemezis to miks gry przygodowej i logicznej. Jej akcja rozgrywa się na planecie Argilus, w której na skutek dziwnej anomalii wszystko znajduje się w dwóch równoległych wymiarach. Mieszkańcy wraz z rosnącym zagrożeniem wybudowali różnego rodzaju bariery ograniczające poruszanie się po planecie. Naszym zadaniem będzie ich pokonywanie, w celu poznania historii i tajemnic tego miejsca.

Data premiery przygodówki Schizm 3: Nemezis nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że gra zadebiutuje na platformie Steam. Poniżej możecie obejrzeć jej pierwszy zwiastun.

Zwiastun Schizm 3: Nemezis

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów