Legend of Zelda: Breath of the Wild zachwyci nas otwartym światem

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas targów E3 wielu dziennikarzy dorwało się do ogrywania bardzo wczesnej wersji demo – Legend of Zelda: Breath of the Wild. Swoimi wrażeniami z rozgrywki na zamieszczonym poniżej materiale wideo, podzielili się John oraz Tom z DigitalFoundry. Nowa Zelda ma nas zaskoczyć wielkim otwartym świtem, cyklem dnia i nocy oraz dynamicznie zmieniającą się pogodą. Tego typu elementy świadczą, że nawet Nintendo musi dostosować się do obecnych standardów.

Materiały pochodzą z wersji ogrywanej na Nintendo Wii U i musimy mieć świadomość, że gra do premiery, która planowane jest na pierwszą połowę 2017 roku, może się jeszcze sporo zmienić. Trzeba jednak przyznać, że gameplay już teraz prezentuje się bardzo ciekawie i zarówno posiadacze Nintendo Wii U jak i przyszli nabywcy Nintendo NX, mają na co czekać.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów