Laser League zadebiutuje już 10 maja na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Laser League
Laser League

Jak poinformował wydawca, czyli firma 505 Games, gra Laser League zadebiutuje już 10 maja. Produkcja studia Roll7 trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł przeznaczony jest do rozgrywki wieloosobowej.

Rozgrywka skupia się na intensywnych i brutalnych pojedynkach, gdzie czteroosobowe zespoły walczą ze sobą na mapach wypełnionych zabójczymi laserami. Areny wypełnione są specjalnymi wieżyczkami, z których wydobywają się śmiercionośne wiązki. Co ciekawe atakują one jedynie graczy posiadających odmienne kolory, od tych, które znajdują się na działkach.. Gracze mogą zmieniać barwy na wieżyczkach, po to, aby te nękały jedynie przeciwników.

Warto wspomnieć, że Laser League od lutego dostępne jest na platformie Steam we wczesnym dostępie. Jak twierdzą twórcy, fakt, iż udostępnili oni graczom grę na kilka miesięcy przed jej właściwą premierą, był bardzo pomocny. Pozwoliło to na zebranie opinii graczy na temat produkcji i dostosowanie jej do oczekiwań konsumentów. Teraz, jak sami twierdzą, nadszedł czas by rozszerzyć społeczność i wydać Laser League na innych platformach.

Dzięki kilku miesiącom spędzonym na testach za pomocą wczesnego dostępu, gra Laser League trafi na rynek z bogatą zawartością:

  • 6 unikalnych klas; Blade, Smash, Thief, Ghost, Shock and Snipe
  • 16 map z unikalnymi wzorami laserowymi
  • 15 ulepszeń, które znacząco będą wpływać na przebieg meczu
  • 12 modyfikatorów, dzięki którym każdy gracz dostosuje postać do swojego stylu gry
  • 4 areny, na których nasze zmagania będą obserwowane przez wiwatujących kibiców
  • Ponad 250 elementów, które pozwolą na dostosowanie postaci według upodobań

Ponadto gracze, którzy zdecydują się na zakup gry w wersji na komputery osobiste poprzez platformę Steam, mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. M.in. siedem dodatkowych map, dwa stadiony oraz sześć modyfikatorów, które pozwolą na granie postaciami w zupełni innym, nowym stylu.

Z okazji premiery gry, użytkownicy konsoli PlayStation 4 , którzy posiadają abonament PlayStation Plus i zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, mogą liczyć na 20% zniżki oraz unikalny motyw. Gracze korzystający z konsoli Xbox One, posiadający subskrypcję Xbox Game Pass otrzymają Laser League za darmo, w dniu premiery. Natomiast PC-towcy, przez tydzień (od 10 do 16 maja) będą mogli nabyć najnowszą produkcję studia Roll7, poprzez platformę Steam, 40% taniej.

Laser League – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów