Kulve Taroth Siege – nowy tryb trafi do Monster Hunter: World 19 kwietnia

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Firma Capcom zapowiedziała dzisiaj nowe wydarzenie dla Monster Hunter: World, Kulve Taroth Siege, które doda zupełnie nowy tryb polegający na upolowaniu tytułowego Elder Dragona Kulve Tarotha, pokrytego złotem, na odrobinę innych zasadach niż zwykle. Event rozpocznie się już 19 kwietnia i zostanie ograniczowy czasowo, więc z wygrindowaniem czego się da będziemy musieli się śpieszyć.

Według pierwszych informacji udostępnionych przez twórców, by wziąć udział w nowym zadaniu, będziemy musieli w Gathering Hub, czyli w miejscu spotkań łowców znajdującym się na szczycie Astery, zebrać odpowiednią ilość graczy (max. 16), którzy następnie zostanią podzieleni na kilka małych grup. W trakcie eksploracji terenu każda z drużyn odkrywając kolejne ślady, będzie przyczyniać się do napełniania paska postępu umożliwiającego namierzenie stwora. Kulve Taroth będzie dodatkowo pokryty różnorodnymi złotymi broniami, których statystyki na ten moment są jedną wielką tajemnicą, więc gracze na pewno mogą liczyć na kilka mocnych niespodzianek. Kulve Taroth Siege tradycyjnie wprowadzi również nowy zestaw zbroi dla łowcy i Palico dostępny do wytworzenia u kowala.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/dubindoh/blog/2018/04/17/monster-hunter-world-expands-with-new-elder-dragon-kulve-taroth-new-limited-time-quest-type

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów