Konsole Sega Mega Drive Mini i Atari w ofercie Lidla

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Lidl powoli staje się najlepszym miejscem na codzienne zakupy dla graczy i geeków. Dyskont już od dawna zaskakuje promocjami na gry konsolowe i komputerowe, a już 9 grudniu do sprzedaży trafią kultowe figurki kolekcjonerskie Funko POP. To jednak nie wszystko. Już niebawem w ofercie Lidla znajdą się także dwie retro konsole – Sega Mega Drive Mini i Atari 2600.

Obie platformy to mini wersje kultowych sprzętów, które w latach 80-tych i na początku lat 90-tych ubiegłego wieku, były obiektem westchnień wielu polaków.

Sega Mega Drive Mini to świetnie przyjęta mini wersja 16-bitowej konsoli, która w Europie zadebiutowała w 1990 roku. Platforma posiada 40 wbudowanych gier oraz dwa kontrolery.

Z kolie mini Atari to odpowiednik kultowego Atari 2600 – 8-bitowej konsoli, która zadebiutowała w 1977 roku i produkowana była do końca lat 80-tych. W Polsce popularność zdobyła dopiero po 1989 roku za sprawą bazarowych klonów. Wersja mini zawiera ponad 100 gier i jest wyposażona w dwa joysticki.

Obie konsole będzie można nabyć za 299 zł. To całkiem atrakcyjna cena biorąc pod uwagę, że Segę Mega Drive Mini najtaniej w sieci można wyrwać za 319 zł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów