Konkurs!!! Do wygrania bilety na targi GOOD GAME EXPO [zakończono]

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Już w dniach od 23 do 25 września 2016 w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi GOOD GAME EXPO. Serwis Gamerweb.pl jest patronem medialny wydarzenia i w związku z tym ma dla naszych czytelników niespodziankę. Są nią dwa komplety po dwa bilety na te niezwykłe gamingowe święto.

By zdobyć wejściówki należy wziąć udział w naszym konkursie, którego zasady są jak zawsze są banalnie proste.

Wystarczy napisać na stronie (komentarz), bądź naszym facebookowym profilu, jaka jest waszym zdaniem najlepsza polska gra, która ukazała się w tym roku. Oczywiście będzie nam miło jeśli przymilicie się trochę do nas, tak więc lajkujcie, obserwujcie, subskrybujcie. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie zostanie wybranych dwóch zwycięzców, a każdy z nich otrzyma dwie wejściówki na  GOOD GAME EXPO.

Powodzenia!!!

Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymują dwa bilety na targi  GOOD GAME EXPO. Prosimy o przysłanie na kontakt@gamerweb.pl adresu do korespondencji. Gratulujemy!!!. 

Regulamin konkursu:

 • Konkurs trwa do 18.09.2016 r.
 • Spośród osób biorących udział w konkursie wybranych zostanie dwóch laureatów.
 • Aby wziąć udział w konkursie należy napisać tytuł najlepszej polskiej gry, która miała premierę od 1 stycznia do 13 września 2016 r i uzasadnić swój wybór.
 • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłać prośbę o podanie adresu do wysyłki.
 • Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.
"]

Dyskusja

Komentarzy ( 4 )

 1. Tobiasz Mak napisał(a):

  Zdecydowanie Krew i Wino, czyli ostatni dodatek do Wiedźmin 3. Rewelacyjna fabuła i perfekcyjne zwieńczenie trylogii i najlepszej gry ósmej generacji.

 2. Daniel napisał(a):

  Dying Light: The Following

 3. Przemek napisał(a):

  Wiedźmin 3: Dziki Gon jest moim zdaniem najlepszą grą w historii polskiej sceny tworzenia gier a na pewno Najlepszą grą tego roku. 252 tytuły gry roku mówią same za siebie (najlepszy wynik w historii). Doceniła to także społeczność Metacritic, według której Dziki Gon to najlepsza gra wszech czasów. Polska produkcja przebiła tak kultowe tytuły, jak: Counter-Strike lub The Orange Box (Half Life 2, Portal, Team Fortress 2).

 4. Tomek napisał(a):

  Jestem dość nowy w świecie gier wideo i nie ograłem jeszcze setek tytułów ale jeśli chodzi o ten rok to najbardziej urzekła mnie polska gra SUPERHOT. Jest to pozycja wyjątkowa pod każdym względem, jej niepowtarzalność i unikalność połączone z niezwykłym klimatem bardzo mnie wciągnęły. Przy okazji, czy ktoś zna jakieś gry choć w niewielkim stopniu podobne do SUPERHOT, np. jeśli chodzi o klimat rozgrywki? Pozdrawiam

Dodaj komentarz