Rozstrzygnięcie konkursu z FlatOut 4: Total Insanity

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Nasz konkurs z FlatOut 4: Total Insanity dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaprezentowali swoje pracę i jest nam przykro, że możemy nagrodzić tylko jedną osobę. Poziom był naprawdę wysoki i wielu uczestników włożyło w swoją prezentację sporo pracy. Przejdźmy jednak do konkretów, czyli wyłonienia zwycięzcy.

Najbardziej spodobał nam się projekt GOLFminatora II. Jest to pojazd, który trafił do naszej wyobraźni i jeśli nie znajdzie się w garażu FlatOut 5, to zmuszeni będziemy zbojkotować ten tytuł. Nagrodę w postaci klucza uprawniającego do pobrania w PlayStation Store gry FlatOut 4: Total Insanity, otrzymuje Pan Krzysztof Szewczyk.

Wszystkim nienagrodzonym życzymy szczęścia w kolejnych naszych konkursach. Nie pozwolimy wam długo czekać. A tymczasem grajcie, czytajcie Gamerweb.pl oraz dzielcie się swoimi opiniami i wrażeniami. Pozdrawiamy!!!

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Krzysztof Szewczyk napisał(a):

    Dziękuję za wybór mojej pracy!!! GOLFa posiadam, chodź bez takich „gadżetów” ;) Jednak widząc to, co się wyrabia na Naszych ulicach z wielką chęcią zamontowałbym takie „usprawnienia” :) Jeszcze raz dziękuję za wybór i pozdrawiam Całą Ekipę GamerWeb.pl oraz Wszystkich biorących udział w konkursie!!!

Dodaj komentarz