Konkurs!!! Do wygrania Paperbound na PS4

Paperbound

Lubicie kanapowe granie, ale pozycje z waszej biblioteki nie dają już wam tyle radości co kiedyś? Mamy więc konkurs właśnie dla was, w którym wygrać można ciekawy tytuł na PlayStation 4 zatytułowany Paperbound. Jeśli nie wiecie co to za gra, zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją (zobacz).  Co trzeba zrobić by wygrać? Zasady są bardzo proste. 

Napiszcie w komentarzu na naszej stronie, lub profilu facebookowym, jaka jest wasza ulubiona gra w jaką graliście na jednym ekranie ze znajomymi. Miło nam również będzie jeśli polubicie serwis Gamerweb  na jednym z jego serwisów społecznościowych.

Wśród wszystkich, którzy spełnią warunki konkursu wybierzemy osobę, która otrzyma klucz do pobrania z PlayStation Store grę Paperbound w edycji na PS4. Ale to nie wszystko, wybierzemy również jedną nagrodę niespodziankę, którą także będzie gra na PS4.

Powodzenia!!!

Regulamin konkursu

  1. Giveaway trwa do 16.06.2015 r.
  2. Z pośród osób biorących udział w konkursie, wybrany zostanie jeden zwycięzca oraz jedna nagroda niespodzianka.
  3. Aby wziąć udział w konkursie należy wpisać w komentarzu tytuł swojej ulubionej gry dającej możliwość rywalizowania ze znajomymi na jednym ekranie.
  4. Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będzie wysyłana nagroda.
  5. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
  6. Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.