Kolejny darmowy weekend z Tom Clancy’s The Division na PC

Pogramy za darmo od 14 do 17 września

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem Tom Clancy’s The Division, a nie jest do końca pewny czy będzie to zakup udany, to w najbliższy weekend ma szansę sprawdzić grę w praktyce. Ubisoft chcąc przyciągnąć nowych graczy, zdecydował się udostępnić swój tytuł na kilka dni za darmo. Pograć w The Division będziemy mogli od  godz. 19:00 14 września do 17 września do godz. 22:00. Akcja obejmuje tylko wersję PC.

W związku z darmowym weekendem, pojawią się również zniżki na Tom Clancy’s The Division na PC w wersjach Standard oraz Gold. Dodatkowo, gracze którzy zakupią grę podczas darmowego weekendu będą mogli przenieść swój postęp. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie – www.thedivisiongame.com/freeweekend.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Manga Tokyo Ghoul:re dobiega końca. Drugi sezon anime jeszcze w tym roku - https://t.co/z3Qow48oZG https://t.co/I4WaJNMXqL
Jurassic World Evolution - recenzja - https://t.co/O4Xz7deLNN https://t.co/uip9PSNAQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch