Drugie urodziny Tom Clancy`s The Division

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę

The Division miało premierę 8 marca 2016 roku, ale już dziś Ubisoft zaczyna świętowanie drugich urodzin tej gry. Przy okazji chwalą się też liczbą graczy, która przekroczyła próg 20 milionów na wszystkich sprzętach, czyli PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Od czasu premiery The Division zostało wzbogacone o 3 dodatki, a mianowicie – Underground, Survival oraz Last Stand. Do tego gra doczekałą się dziewięciu poważniejszych aktualizacji, podczas których dodano nowe tryby, masę modyfikacji, rozszerzenie map Dark Zone oraz wiele innych. The Division wciąż jest wspierane łatkami przez Ubisoft. Zaś jeśli chodzi o szczegółową aktywność graczy, to chociażby na Steam wciąż jest około 150 tysięcy aktywnych użytkowników tej gry.

W związku z drugimi urodzinami twórcy planują marzec pełen aktywności. Wśród nich znaleźć mają się cztery globalne wydarzenia po jednym na każdy tydzień tego miesiąca. Wydarzenia globalne modyfikują świat gry oraz misje na różne sposoby, a także gwarantują uczestnikom specjalne nagrody.

Tom Clancy`s The Division – infografika


Division
Division

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów