Kolejne Call of Duty zostanie zapowiedziane w ciągu dwóch miesięcy

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Modern Warfare 2
Call Of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty to jednak z nielicznych serii, której kolejne odsłony ukazują się każdego roku. Nie inaczej będzie w tym, gdyż najnowsza część strzelanki zostanie zapowiedziana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Podczas rozmowy telefonicznej podsumowującej wyniki finansowe za pierwszy kwartał tego roku, Activision potwierdziło powstawanie nowego Call of Duty. Nadchodząca produkcja ma zostać zapowiedziana w ciągu drugiego kwartału tego roku.

Jeżeli to się sprawdzi, gra zostanie zapowiedziana w ciągu dwóch miesięcy, a dokładnie do 30 czerwca bieżącego roku.

To nic nowego, produkcja powinna zostać zaprezentowana jeszcze przed E3, choć podczas targów również powinna być obecna. Wcześniej Activision powinno przygotować specjalne wydarzenie dla prasy na wzór tego ukazującego Black Ops 4.

W tej chwili nie ma informacji o najnowszej części, ale pracownicy są zadowoleni z przebiegu prac nad grą. Po zapowiedzi, gra powinna pojawić się między październikiem, a grudniem tego roku.

Do tej pory w sieci mówiło się o Modern Warfare 4, ale nie wiadomo czy to będzie kolejna odsłona serii.

Źródło: https://www.dualshockers.com/call-of-duty-infinity-ward-revealed-by-june/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów