Klimatyczne Whispering Willows jeszcze w tym miesiącu trafi na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Whispering Willows
Whispering Willows

Whispering Willows, debiutancki projekt studia Night Light Interactive, debiutował pierwotnie w 2014 roku na PC, a rok później na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. W końcu przyszła pora na platformę Nintendo. Gra na Switchu zadebiutuje 27 wrześnie bieżącego roku.

Whispering Willows to dwuwymiarowa gra przygodowa w konwencji horroru. Wcielamy się w niej w nastolatkę o imieniu Elena. Dziewczyna pomimo zakazu swojej matki postanawia wyruszyć w poszukiwaniu zaginionego ojca. Trop wiedzie ją do tajemniczej rezydencji Willows, w której ojciec dziewczyny zatrudniony był jako dozorca. Miejsce to nie zalicza się do najprzyjemniejszych, a wśród mieszkańców mieściny, krążą pogłoski że nawiedzają je duchu zamordowanych w nim ofiar.

Naszą recenzję Whispering Willows w wersji na PlayStation 4, możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów