Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning – zobacz pierwszy zwiastun z rozgrywką!

Kingdoms Of Amalur Re Reckoning
Kingdoms Of Amalur Re Reckoning

Już tylko półtora tygodnia dzieli nas od premiery Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning od THQ Nordic. Na najnowszym zwiastunie gry twórcy prezentują rozgrywkę jedną z trzech dostępnych klas postaci – Finesse, czyli wykorzystującym sztylety, łuk i pułapki łotrzykiem.

Kingdom of Amalur: Re-Reckoning trafi na rynek w edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej już 8 wrzesnia 2020r. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Warto też przypomnieć, że w przyszłym roku swoją premierę ma mieć kontynuujące historię Kingdoms of Amalur rozszerzenie zatytułowane Fatesworn. Na tę chwilę nie ujawniono jednak żadnych informacji na jego temat.

Samo Kingdoms of Amalur: Reckoning ukazało się pierwotnie jeszcze w 2012 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Tytuł ten to wspólne dzieło bestsellerowego pisarza R. A. Salvatore, twórcy Spawna Todda McFarlane’a oraz lead designera Elder Scrolls IV: Oblivion, Kena Rolstona. Gra znana jest z niezliczonych możliwości wyboru dla gracza, zwłaszcza kreacji postaci, a także bogatej historii z mnóstwem zadań pobocznych, które wypełniają główny wątek romansami, magią, intrygami politycznymi i dziwactwami.