Kingdom Come: Deliverance z nowym zwiastunem

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Warhorse Studios ujawniło dzisiaj kolejne szczegóły dotyczące fabuły gry Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się w polskiej wersji językowej na komputerach PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Sielankowe życie Henryka, syna kowala, legło w gruzach po tym, jak z rozkazu króla Zygmunta jego wieś najechali najemnicy. Nowy zwiastun Kingdom Come: Deliverance pokazuje, co stało się po śmierci rodziców Henryka i wstąpieniu w szeregi oddziału możnowładcy Radziga.

Tytuł nie tylko zapowiada się świetnie pod względem fabuły, ale również pod względem oprawy graficznej. Twórcy przy zastosowaniu technologi Motion Capture nagrali ponad 240 minut przerywników filmowych. W ich realizacji wzięło udział ponad 50 aktorów z Czach, Wielkiej Brytanii i USA. Poniżej prezentujemy materiał z nagrywania cutscenek.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów