Killing Floor: Incursion otrzymało nowy zwiastun celebrujący wydanie na PlayStation VR

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Tripwire Interactive doczekało się wydania Killing Floor: Incursion na PlayStation VR. W związku z tym, studio wypuściło nowy zwiastun promujący ich grę. W trailerze możemy zobaczyć krwawe i brutalne sekwencje, które niejednokrotnie ujrzymy podczas rozgrywki.

Killing Floor: Incursion to pierwsza gra w wirtualnej rzeczywistości z serii Killing Floor. Tytuł ten został opracowany przez studio Tripwire Interactive, które odpowiedzialne jest za poprzednie części serii, jak i dwie odsłony Rising Storm. Nowa produkcja studia jest grą typu FPS, tak jak poprzednie części.

Killing Floor: Incursion oferuje wielozadaniowe i fabularne wrażenia. Wersja gry na PlayStation VR zawiera również nowy tryb – Holdout. Naszym głównym zadaniem jest odparcie hordy nadciągających na nas kreatur i przetrwanie jak najdłużej. Tryb nie ma limitu czasowego – gramy do momentu, kiedy nie umrzemy.

Killing Floor: Incursion jest już dostępne na PlayStation VR, HTC Vive i Oculus Rift.

Killing Floor: Incursion – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów