Kickstarterowe wsparcie dla Agony okazało się wielkim sukcesem. Twórcy szykują wersje na VR

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Agony to polski pierwszoosobowy horror, który w połowie 2017 roku ma zabrać graczy w szaleńczą podróż do piekła. Wydawca – PlayWay oraz deweloper – studio Madmind, 31 pierwszego października ruszyli z kampanią na Kickstarterze, której celem było uzbieranie 66 tys. dolarów kanadyjskich. Wsparcie graczy znacznie przerosło oczekiwania twórców, gdyż obecnie zabrano już ponad 130 tys. dolarów, a PlayWay ma nowy cel – 150 tys.

agony

Dodatkowa kasa będzie jednak odpowiednio spożytkowana. Dodany zostanie tryb z losowo generowanymi etapami, udoskonalone zostaną modele postaci, a historia otrzyma kilka zakończeń.

Studio Madmind już wcześniej zapowiedziało, że po premierze Agony pojawi się darmowy tryb VR. Wirtualna rzeczywistość w piekle? Zapowiada się naprawdę gorąca przygoda.

Agony zadebiutuje w drugim kwartale 2017 roku, w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1752350052/agony/description

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów