Kholat z nowym materiałem z rozgrywki

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Polskie studio IMGN.pro. postanowiło się podzielić ze światem, krótkim gameplay trailerem z ich najnowszej produkcji. Horror Kholat intryguje już od momentu jego zapowiedzi. W trakcie gry będziemy mogli rozwiązać tajemnicę tragedii młodych alpinistów, którzy w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach zginęli na Przełęczy Diatłowa. 

Tragedia rozegrała się w 1959 roku i nadal nie wiadomo co było przyczyna śmierci młodych ludzi. Teorii jest wiele, jedni twierdzą, że to sprawka Yeti inni, że radzieckiego wojska. Swoja wersję wydarzeń postanowiła nam przedstawić w grze Kholat ekipa krakowskiego studia.

Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste 10 czerwca bieżącego roku. Choć nie ukrywam, że zima byłaby bardziej fortunna porą na premierę tak mroźnego tytułu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów