Kholat trafi na konsolę PlayStation 4 jeszcze w marcu

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Kholat to ciekawy pierwszoosobowy horror polskiej produkcji. Gra debiutowała w edycji na komputery stacjonarne 10 czerwca. Dziś producent poinformował, że premiera gry na PlayStation 4 będzie miała miejsce już 8 marca 2016 roku!. Z tej okazji został opublikowany nowy trailer:

Produkcja jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W roku 1959 w północnej części gór Ural doszło do wstrząsającej tragedii z udziałem dziewięciu rosyjskich alpinistów. Cała ekspedycja zginęła w bardzo tajemniczych okolicznościach i do tej pory nie wiadomo co było przyczyną ich śmierci. Kholat ma nam wyjaśnić, co tak naprawdę wydarzyło się 1959 roku.

Z okazji 57 rocznicy tego tragicznego wypadku IMGN.pro przygotowało specjalną, interaktywną mapę, dzięki której osoby niezaznajomione z tymi wydarzeniami, mogą dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat: thepass.kholat.com.

kholat

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch