Każdy z bohaterów Detroit: Become Human otrzyma własną ścieżkę dźwiękową od różnych kompozytorów

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Detroit Become Human
Detroit Become Human

W Detroit: Become Human, nadchodzącej ekskluzywnej produkcji na PlayStation 4, gracze będą mogli kierować losami trzech androidów. Każdy z nich został stworzony w innym celu i pełni odmienną funkcję w społeczeństwie. Aby podkreślić odrębność historii bohaterów, twórcy zdecydowali się powierzyć zadanie stworzenia ścieżki dźwiękowej trzem kompozytorom, tak aby odpowiednie motywy muzyczne podkreślały osobowość każdego z bohaterów.

Za ścieżkę dźwiękową dla Kary odpowiada Philip Sheppard. Muzyka w jej historii jest bardzo emocjonalna i poruszająca, podkreśla dzięki temu dążenie dziewczyny do własnej tożsamości oraz pragnienie miłości i empatii. Za muzykę w rozdziale Connora odpowiedzialny jest irański kompozytor – Nima Fakhrara. Otrzymamy więc porcję elektronicznych brzmień, podkreślających zimne i mechaniczne zachowania bohatera. Z kolei dla Markusa, John Paesano zafundował graczom epicką ścieżkę, podkreślającą aspekt podróży bohatera.

Premiera Detroit: Become Human zapowiedziana została na 25 maja, wyłącznie w edycji na konsole PlayStation 4.

Motywów przewodnich dla każdej z trzech postaci możecie posłuchać poniżej:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów