Demo Heavy Rain od dziś dostępne w Epic Games Store

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Heavy Rain
Heavy Rain

Gra Heavy Rain, dostępna wcześniej wyłącznie na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4, zawita dzisiaj na PC w wersji demo. Kultowa produkcja Quantic Dream będzie miała swoją premierę na komputerach 24 czerwca, wyłącznie w Epic Games Store.

Demo będzie dostępne od godziny 18:00 i znajdą się w nim dwa rozdziały gry, na których ukończenie przeznaczymy około 45 min. Wcielmy się w role Normana Jaydena – profilera FBI sprowadzonego, aby pomóc lokalnym organom ścigania w odnalezieniu i schwytaniu zabójcy Origami oraz Scotta Shelby’ego, prywatnego detektywa zatrudnionego przez rodziny ofiar.

Heavy Rain – wymagania sprzętowe 

Heavy Rain zadebiutowało pierwotnie w 2010 roku jako tytuł na wyłączność dla konsoli PlayStation 3. Gra z miejsca stała się hitem zdobywając wiele prestiżowych nagród. W 2016 roku jej remaster ukazał się na PlayStation 4, a ogólny wynik sprzedaży tytułu wynosi około 5 mln kopii.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów