Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

INFORMACJA PRASOWA

Już w przyszłym tygodniu startuje Pixel Heaven 2018! Będzie się działo

Pixel Heaven 2018
Pixel Heaven 2018

W dniach od 7 do 10 czerwca odbędzie się szósta edycja Pixel Heaven – wielkiego święta dla wielbicieli elektronicznej rozrywki, którzy pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, niezależnych twórców gier wideo oraz miłośników komiksów, gier planszowych i klimatów lat 80-tych i 90-tych XX wieku.

Pixel Heaven to największe w Polsce święto niezależnych twórców gier, oferujące wystawę Indie Basement, branżową konferencję Pixel Connect oraz nagrody Pixel Awards. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem m. in. Prezydenta M. St. Warszawy.

Surowe, postindustrialne przestrzenie Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie stworzą właściwy klimat dla imprezy, a rozległy teren zewnętrzny zostanie na czas imprezy przejęty przez foodtrucki, dostawców napojów chłodzących i wydarzenia towarzyszące.

Podczas Pixel Heaven 2018 nie zabraknie znakomitych gości specjalnych i atrakcji, jakich nie da się doświadczyć podczas żadnej innej imprezy w Polsce. Na miłośników retro grania czekać będzie ponad 100 stanowisk z komputerami i konsolami 8/16 bitowymi, a poza tym automaty arcade, prawdziwe flippery i wynalazki z lat 80-tych i 90-tych. To nie wszystko, odbędą się również konkursy i opowieści w ramach Retro Stories z udziałem wyjątkowych gości specjalnych.

Goście tegorocznego Pixel Heaven będą mogli pograć w gry planszowe, zwiedzić wystawę „Komiksy PRL”. Nie zabraknie strefy chillout z demosceną. Przewidziano specjalną strefę dla najmłodszych uczestników – czyli Kids Play & Learn. A podczas sobotniego afterparty na uczestników czekać będą pozytywna atmosfera oraz naprawdę wyjątkowe koncerty. Będzie się działo!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement