Już 10 mln graczy zagrało w H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
H1z1 Ps4
H1z1 Ps4

Studio Daybreak Games ogłosiło dziś, że w H1Z1, pierwszą grę z gatunku battle royale, zagrało na konsoli PlayStation 4 ponad 10 milionów graczy. Ten niesamowity wynik został osiągnięty w miesiąc, gdyż produkcja w trybie otwartej bety zadebiutowała na platformie Sony 22 maja bieżącego roku.

H1Z1 zadebiutowało pierwotnie na początku 2016 roku w fazie Early Access na platformie Steam, ale z powodu początkowych błędów technicznych gra nie osiągnęła takiego sukcesu jak Fortnite czy PUBG. Produkcja w lutym bieżącego roku zadebiutowała w finalnej wersji na PC, a w marcu przeszła do modelu Free to Play, dzięki czemu otrzymała zastrzyk nowych graczy. Gra na konsoli PlayStation 4 również jest dostępna bezpłatnie, a jej ostateczna wersja ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Poniżej możecie się zapoznać z infografiką, na której zaprezentowano liczby, które udało się H1Z1 osiągnąć od premiery bety na PlayStation 4.

H1z1 Infografika

H1z1 Infografika

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów