Już niebawem debiutuje trzeci sezon H1Z1 na PS4 i darmowy dodatek Beyond Royale

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
H1z1 Beyond Royale
H1z1 Beyond Royale

Trzeci sezon w H1Z1 na PlayStation 4 zadebiutuje już 21 lutego wraz z darmowym rozszerzeniem zatytułowanym Beyond Royale. Dodatek będzie największą aktualizacją w historii konsolowej wersji H1Z1. Do gry zmierzają dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki, system rankingowy, 100-poziomowy Battle Pass oraz szereg nowych opcji oraz usprawnień.

  • FFA Deathmatch: Ten nowy tryb rozgrywki łączy ze sobą wartką akcję i zakrojoną na szeroką skalę rozwałkę, tworząc tym samym jedno epickie doświadczenie. Pięćdziesięciu graczy trafia tu na niewielkie pole bitwy, podczas gdy arsenał ulega ciągłej zmianie, a każdy gracz odradza się natychmiastowo. Celem jest uzyskanie 25 zabójstw, zanim skończy się czas.
  • Nowy system rankingowy: Trzeci sezon przynosi zupełnie nowy system rankingowy, który wspira dotychczasowe, sezonowe tabele wyników dla każdego z trybów battle royale (Solo, Duo i Składy). Do gry wprowadzonych zostanie sześć nowych rang (od Brązu po Mistrzowską), przy dodatkowym śledzeniu liczby zabójstw, meczy, a także innych statystyk. Statystyki zostaną zresetowane pod koniec trzeciego sezonu.
  • Poligon treningowy: Zarówno weterani, jak i nowicjusze będą mogli doskonalić swoje umiejętności i testować ekwipunek w tym nowym trybie rozgrywki. To doskonałe miejsce, by opanować każdy rodzaj broni, zanim gracz podejmie decyzję o dołączeniu do rankingowej zabawy.
  • Battle Pass 3. Sezonu: Oferujący ponad 200 przedmiotów kosmetycznych (w tym nowe typy przedmiotów i dziewięć pełnych strojów), 100-poziomowy Battle Pass 3. Sezonu to największa tego typu przepustka w H1Z1 do tej pory. Podobnie jak w poprzednich sezonach, subskrybenci PlayStation Plus otrzymają dostęp do osobnej ścieżki pełnej ekskluzywnych nagród.

Gra H1Z1: Battle Royale zadebiutowała na PlayStation 4 w sierpniu zeszłego roku i już w pierwszym miesiącu została pobrana 10 mln razy. Popularność gry sprawiła, że jest drugim najczęściej pobieranym tytułem w PlayStation Store w 2018 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów