Joker jako gra wideo z lat 80.

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Joker Projekt Gry Z Lat 80.
Joker Projekt Gry Z Lat 80.

Zastanawialiście się, co by się stało, gdyby film Joker w reżyserii Todda Phillipsa pojawił się w latach 80. ubiegłego wieku? Zapewne doczekałby się growej adaptacji, którą do dziś wielu graczy mogłoby wspominać z dużym sentymentem.

Materiał przedstawiający projekt wspomnianej produkcji znaleźć można w serwisie YouTube na kanale Penney Pixels. Autorzy zaprezentowali ponad 6-minutowy film, w którym pojawiły się również popularne sceny z oryginału.

Nie zabrakło występu Arthura Flecka w programie telewizyjnym Murraya Franklina czy słynnego już tańca na schodach. Twórcy wideo odwzorowali również rezydencję Wayne’ów.

Na kanale Penney Pixels znaleźć można także projekty gier oparte o inne popularne filmy jak np. Creed, Grawitacja oraz Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.

Warto wspomnieć, że na tegorocznej gali Oscarów Joker zgarnął dwie statuetki. Joaquin Phoenix, czyli odtwórca głównej roli, triumfował w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy. Nagrodę za najlepszą muzykę filmową odebrała natomiast islandzka kompozytorka Hildur Guðnadóttir.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów