Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

FILMY I SERIALE

Joaquin Phoenix nowym Jokerem

Joaquin Phoenix

O wcieleniu się Joaquina Phoenixa w rolę Jokera mówiło się od wielu miesięcy. Warner Bros. wreszcie oficjalnie potwierdziło plotki, że popularny hollywoodzki gwiazdor zagra jedną z najbardziej ikonicznych postaci z kart komiksów.

Solowy film o Jokerze nie będzie należał do DC Extended Universe, co oznacza, że Jokera w wykonaniu Joaquina Phoenixa nie ujrzymy, jako jednego z przeciwników Ligi Sprawiedliwości. Tę rolę w dalszym ciągu będzie czynić Joker grany przez Jareda Leto.

Film wyreżyseruje doskonale znany z trylogii „Kac Vegas” Todd Phillips, który wraz ze Scottem Silverem napiszą scenariusz do filmu. Producentami zostali Emma Tillinger Koskoff i Richard Baratta. Wiele mówiło się o udziale Martina Scorsese przy produkcji filmu. Niestety ikona amerykańskiego kina nie będzie mogła wziąć udziału w pracach nad filmem przez zbyt napięty scenariusz.

Solowy film o Jokerze ma odbiegać od tego, co do tej pory znaliśmy z adaptacji komiksowych. Obraz skupić ma się na analizie człowieka odrzuconego przez społeczeństwo, gdzie bardziej od efektownej i krwawej akcji ma liczyć się psychologia bohatera. Nie wiadomo póki co, w jaką kategorię wiekową będą celowali twórcy, ale podejrzewa się, że będzie to film wyłącznie dla dorosłych widzów.

Budżet produkcji ma wynieść 55 mln dolarów, co jak na kino superbohaterskie jest absurdalnie mało. Dla porównania budżet „Ligi Sprawiedliwości” wyniósł 300 mln dolarów. Zdjęcia mają ruszyć w Nowym Jorku we wrześniu tego roku. Warner Bros. nie narzuciło twórcom odgórnej daty premiery filmu, co nie jest częstą praktyką przy tego typu kinie. Film powinien jednak pojawić się w drugiej połowie 2019 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement