Jest pierwszy zwiastun odświeżonego MediEvil

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Medievil
Medievil

Sony w grudniu zeszłego roku zapowiedziało, że odświeżona wersja kultowej platformówki z 1998 roku zatytułowanej MediEvil, pojawi się na platformie PlayStation 4. Od tego czasu o projekcie było bardzo cicho. W końcu jednak japońska firma przerwała milczenie i zaprezentowała dzisiaj  pierwszy zwiastun gry.  Nie brakuje w nim fragmentów rozgrywki oraz porównań z pierwowzorem.

Tak więc MediEvil powraca po 18 latach, bo dokładnie tyle czasu minęło od wydania drugiej części gry o przygodach umarłego rycerza, Sir Daniela Fortesque. Wersja na PlayStation 4 tak naprawdę nie będzie remasterem, gdyż Sony zdecydowało się stworzyć grę od podstaw.

Remake pojawi się więc wyłącznie na PlayStation 4 w 2019 roku. Gra na PlayStation 4 Pro ma działać w rozdzielczości 4K, ale na więcej konkretów musimy jeszcze zaczekać.

Zwiastun MediEvil na PS4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów