Jesienią ma pojawić się na rynku PlayStation 4.5

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Serwis Kotaku, bardzo często wypuszcza na swoich łamach informacje od pewnych źródeł, które najczęściej mijają się z prawda. Pewnie podobnie będzie w tym wypadku, ale kto wie, życie potrafi zaskakiwać. Otóż jesienią bieżącego roku ma wyjść nowa, mocniejsza wersja konsoli PlayStation 4. PS4.5 albo PS4K ma mieć mocniejszą kartę graficzną, co umożliwi obsługę gier w rozdzielczości 4K i produkcję bardziej zaawansowanych tytułów na PlayStation VR.

Sony nie potwierdziło tego doniesienia i wystosowało jedynie komunikat, że „nie zamierzają komentować plotek i spekulacji”.

Ponoć nie tylko Sony zamierza rozbudowywać swoją konsolę ósmej generacji, również Microsoft się do tego szykuje. Powód? Obecnie przodujący producenci na rynki konsol mają się zbroić przed premierą Nintendo NX, o której notabene, nic nie wiadomo.

Ile w tym prawdy? Aż trudno uwierzyć by Sony i Microsoft byli aż tak niekonsekwentni i po trzech latach od debiutu ósmej generacji chcieli kolejny raz wypuszczać bardziej wydają wersje swojego sprzętu. Nie łatwej byłoby wydać po prostu PlayStation 5.

Źródło: Kotaku

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów