Jagged Alliance: Rage! z nowym zwiastunem i datą premiery

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Jagged Alliance Rage Logo
Jagged Alliance Rage Logo

Jagged Alliance: Rage! to najnowsza odsłona popularnej serii Jagged Alliance. Rage! tworzone jest przez studio Handy Games, które ma już na swoim koncie jedną z części serii – średnio przyjęte Jagged Alliance Online.

Rage! ma miejsce 20 lat po pierwszym Jagged Alliance, ten spin-off pozwoli przeżyć podróż w piekle dżungli – tym razem, mając jedynie garstkę sojuszników, przeciwstawimy się całej wyspie rządzonej przez bossa narkotykowego i jego armię szaleńców. Nie zabraknie najemników znanych z poprzednich części – będzie Ivan Dolvich, Shadow, Grunty, czy Fidel. Jagged Alliance: Rage! ukaże się już 27 września na PC, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 6 listopada.

Ostatnią pełnokrwistą odsłoną kultowej serii było Jagged Alliance: Flashback. Nasza recenzja jest do przeczytania tutaj. Generalnie była to zbrodnia na zasłużonej marce, oby Rage! nie podzieliło śladów poprzedniczki.

Jagged Alliance: Rage! zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów