Jagged Alliance: Rage! przełożone, nowa data premiery nieznana

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Jagged Alliance Rage Logo
Jagged Alliance Rage Logo

Tydzień przed planowanym debiutem Jagged Alliance: Rage! na PC – spin-offa kultowej serii, wydawca HandyGames opublikował na forum gry w serwisie Steam informację, że premiera została przełożona. Nowa data premiery zostanie opublikowana w późniejszym terminie.

Akcja Rage! dzieje się 20 lat po pierwszym Jagged Alliance, w grze przeciwstawimy się bossowi narkotykowemu i jego armię szaleńców. W Rage! spotkamy najemników znanych z poprzednich części – będzie Ivan Dolvich, Shadow, Grunty, czy Fidel. Jagged Alliance: Rage! miało ukazać się już 27 września na PC, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 6 listopada.

Ostatnią pełnokrwistą odsłoną kultowej serii było Jagged Alliance: Flashback. Nasza recenzja jest do przeczytania tutaj, a poniżej zwiastun Jagged Alliance: Rage!

Jagged Alliance: Rage! zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów