IS Defense – zapowiedziano konkurs z nagrodami oraz wersję na Xbox One

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Polskie studio Destructive Creations przygotowało konkurs dla fanów zaciętej rywalizacji. Od końca sierpnia każdy gracz IS Defense może wziąć w nim udział – do wygrania będą unikalne nagrody o łącznej wartości ponad 2 200 złotych. Gliwiccy deweloperzy ogłosili także wstępną datę premiery gry IS Defense na konsolę Xbox One – wersja ta ma ukazać się pod koniec tego roku.

IS Defense screen

Wróćmy jednak do konkursu. Ten rozpocznie się 29 sierpnia i zakończy 26 września br. Zasady są w sumie proste – gracze muszą osiągnąć jak najlepszy wynik w trakcie trwającej 7 dni rozgrywce. Co tydzień 3 zawodników z największą ilością punktów zdobytych na mapie Sycylia otrzyma w nagrodę klucz do gry Hatred oraz koszulkę z motywem nawiązującym do tego tytułu. Po trwających cztery tygodnie zmaganiach, twórcy IS Defense wyłonią trzy osoby, które osiągną najlepszy wynik w skali całego miesiąca. Złoty, srebrny i brązowy medalista będą mogli liczyć na kolejne gratyfikacje w postaci replik oporządzenia wykorzystywanego przez żołnierzy NATO.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów