Insomniac Games o tworzeniu czarnych charakterów w Marvel’s Spider-Man

| | Przeczytasz w 1 minutę
Spider Man The City That Never Sleeps
Spider Man The City That Never Sleeps

Od premiery Marvel’s Spider-Man nie minął jeszcze tydzień, dlatego warto ostrzec tych z Was, którzy jeszcze nie skończyli przygody w Nowym Jorku. Poniższy materiał zawiera spoilery dotyczące przeciwników, z którymi podczas rozgrywki zmierzy się Peter Parker w stroju człowieka-pająka.

W filmiku twórcy z Insomniac Games opowiadają jak podeszli do tworzenia i projektowania członków Sinister Six. Istotnym założeniem było dla nich to, by zachowując wierność kreacji bohaterów z komiksów, nadać im nieco odświeżony wygląd. Jak nazwa wskazuje, ta grupa złoczyńców składa się z sześciu czarnych charakterów, ale w materiale pokazano pięciu. Rhino, Electro, Scorpio, Vulture i Mr Negative to nie wszyscy członkowie szajki. Kogo pominięto?

Marvel’s Spider-Man zadebiutował 7 września wyłącznie na konsoli PlayStation 4 i na chwilę obecną jest najlepiej sprzedającą się grą w tym roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Abonament Xbox Live Gold za 1 zł https://t.co/hzQwnDciwH https://t.co/MRSwHbK9X4
Czarny Piątek w Xbox Store – poznaliśmy pierwsze gry objęte wyprzedażą https://t.co/E1TplDnp4H https://t.co/1SQFZYUEiL

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch