Iniemamocni nie tylko w kinach, ale i na naszych konsolach. LEGO Iniemamocni trafią na PC i konsole

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Lego Incredibles
Lego Incredibles

W czasie gdy wszyscy fani produkcji Pixara czekają na drugą część Iniemamocnych do sieci trafiają informacje, które potwierdzają styczniowe plotki oraz ucieszą wspomnianą grupę. Do amerykańskich sklepów trafiły zestawy popularnych klocków LEGO, których motywem przewodnim są właśnie członkowie tej niezwykłej rodziny. Zestawy zawierają również reklamę gry wideo.

LEGO Iniemamocni będą pierwszą grą wideo z serii LEGO, w których zobaczymy bohaterów z animacji studia Pixar. Tytuł ten ma zawierać sceny zarówno z pierwszej, jak i drugiej odsłony. Wydawca, czyli Warner Bros, milczy, nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia na temat premiery gry, lecz wydaje się to być kwestią czasu i zapewne w przeciągu najbliższych dni otrzymamy oficjalne informacje od wydawcy wraz z datą premiery, która być może zbiegnie się z premierą filmu.

LEGO Iniemamocni zmierzają na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że Iniemamocni 2 trafią do kin już w czerwcu tego roku. To jak? Kto jeszcze nie może się doczekać na wyruszenie w przygodę wraz z tą niesamowitą rodzinką?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów