Indygo zadebiutowało dzisiaj na platformie Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Indygo – klimatyczna gra point ‘n’ click, zadebiutowała dziś na platformie Steam. Produkcja jest bardzo oryginalna zarówno pod względem wizualnym jak i fabularnym.

Indygo opowiada historię Tomasza Płońskiego – malarza pogrążonego w depresji. Artysta od trzech miesięcy nie wychodzi ze swojej pracowni, a jedyną forma komunikacji ze świtem zewnętrznym, są listy pisane do narzeczonej.

Gra ma bardzo kameralny charakter, gdyż jej akcja rozgrywa się w jednym pomieszczeniu. Co ważne, decyzję i wybory podejmowane podczas rozgrywki mają znaczący wpływ na przebieg wydarzeń, gdyż gra posiada kilka zakończeń. Produkcja zapowiada się więc intrygująco.

Indygo zostało stworzone przez studentów Akademii Sztuk Pięknych, członków Pigmentum Game Studio. Gra została opatrzona ręcznie projektowanymi grafikami i klimatyczną ścieżką dźwiękową. Lokacja, w której toczy się akcja, zmienia się w zależności od poczynań i nastroju głównego bohatera.

Zwiastun Indygo

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów