HyperParasite wkrótce wyląduje na Steam

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Hyperparasite
HyperParasite

Jakiś czas temu informowaliśmy was o rozpoczęciu przez Troglobytes Games  kickstarterowej zbiórki. Niestety, twórcom nie udało się zebrać nawet połowy wymaganej kwoty. Jednak nie przeszkodziło im to w dalszych pracach nad swoją produkcją. Dzięki temu HyperParasite zadebiutuje na Steam już 3 kwietnia. Gra będzie dostępna w ramach usługi Early Access. Z pewnością dalsze losy tej produkcji będą uzależnione od tego, jak zostanie ona przyjęta w inkubatorze. Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi HyperParasite miał doczekać się wersji na Nintedo Switch oraz Xbox One.

HyperParasite to dynamiczny twin-stick shooter/brawler z mechaniką rogue-lite. Akcja produkcji osadzona została  w latach 80-tych. Twórcy obiecują oryginalny mix gatunków, ciekawy styl i szybką akcję. Gra nawiązuje do staroszkolnych klasyków pokroju Smash TV czy  Avenging Spirit. Zachęcam do zapoznania się z poniższym trailerem, który z pewnością przybliży wam mechanikę rozgrywki.

HyperParasite – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów