HyperParasite – dynamiczny twin-stick shooter potrzebuje wsparcia na Kickstarterze

| | Przeczytasz w 1 minutę
Hyperparasite
HyperParasite

Studio Troglobytes Games uruchomiło zbiórkę funduszy na swoją najnowszą produkcję HyperParasite. Zbieranie środków odbywa się za pomocą platformy Kickstarter. Jeśli jesteście zainteresowani wsparciem projektu, to możecie zrobić to tutaj. Gra pojawi się w wersjach na PC, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Hyperparasite

HyperParasite to dynamiczny twin-stick shooter/brawler z mechaniką rogue-lite. Akcja produkcji osadzona została  w latach 80-tych. Twórcy obiecują oryginalny mix gatunków, ciekawy styl i szybką akcję. Gra nawiązuje do staroszkolnych klasyków pokroju Smash TV czy  Avenging Spirit. Deweloper stara się zebrać 29 tysięcy, aby przyspieszyć rozwój prac nad grą i port na konsole. Do końca zbiórki pozostało 29 dni. Od dzisiaj na Steam można pobrać wersję demo, by na własnej skórze przekonać się czy  HyperParasite jest warty wsparcia.

HyperParasite – trailer

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch