Hunt: Showdown debiutuje we wczesnym dostępie

Gra zbiera mieszane recenzje

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Hunt Showdown
Hunt Showdown

Kilka tygodni temu informowaliśmy was o zamkniętych testach gry Hunt: Showdown. Dużej części zainteresowanych z pewnością nie udało się do testów załapać, ale jeśli zaciekawił was tytuł od Crytek, to od teraz bez problemu możecie nabyć go w ramach Early Access. Twórcy zdecydowali się włączyć graczy w proces produkcji, licząc na to, że społeczność swoimi wskazówkami pomoże im dopracować i oszlifować grę. Obecnie Hunt: Showdown zbiera mieszane recenzje, ale wielu graczy plusuje produkcje za bardzo ciekawy klimat i atmosferę.

Hunt: Showdown jest multiplayerową grą opartą na rywalizacji zarówno w trybie PVP jak i PVE. Podczas meczów solo lub dwuosobowych drużyn naszym zadaniem będzie wyśledzenie i zabicie potworów w celu zdobycia przetrzymywanych przez nich skarbów. Drugą opcją jest możliwość zneutralizowania drużyny przeciwnej i przejęcia zawartości ich plecaków. Według zapewnień twórców finalna wersja będzie miała zdecydowanie bogatszą zawartość. Cena w ramach Early Access wydaje się atrakcyjna i ma zwiększyć się po oficjalnej premierze.

Hunt: Showdown – Trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów