Hunt: Showdown – alpha testy dla szczęśliwców

Chętny by zapolować?

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Hunt Showdown
Hunt Showdown

Crytek, producent gry Hunt: Showdown zaprasza do wzięcia udziału w zamkniętych testach alpha. Pomimo tego, że testy są zamknięte, to każdy ma szansę wziąć w nich udział. Wystarczy podać swój adres e-mail na stronie gry, liczyć na odrobinę szczęścia i czekać na maila z zaproszeniem. Testy rozpoczną się 31 stycznia za pośrednictwem Steam.

Hunt: Showdown jest multiplayerową grą opartą na rywalizacji zarówno w trybie PVP jak i PVE. Podczas meczów solo lub dwuosobowych drużyn naszym zadaniem będzie wyśledzenie i zabicie potworów, w celu zdobycia przetrzymywanych przez nich skarbów. Drugą opcją jest możliwość zneutralizowania drużyny przeciwnej i przejęcia zawartości ich plecaków. Produkcja od Crytek zapowiada się bardzo mrocznie i niezwykle klimatycznie. Miejmy nadzieję, ze gameplay będzie potrafił dostarczyć odpowiednią dawkę adrenaliny.

Hunt: Showdown – Trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów