Horror Agony ocenzurowany. Zbyt brutalny dla PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Agony
Agony

Horror Agony od studia Madmind, już wiele miesięcy temu zasłynął swoją brutalnością za sprawą wypuszczonej wersji demo. Premiera gry planowana była na koniec marca, ale jak wiemy do niej nie doszło. Co gorsza deweloperzy nie podali nowej daty debiutu gry. W takich sytuacjach gracze mają zazwyczaj jedno podejrzenie – gra ma poważne błędy, z którymi deweloperzy nie potrafią sobie poradzić. Jednak nie tym razem. Jak donosi serwis Graczpospolita, powodem przełożenia premiery Agony, jest potrzeba ocenzurowania gry, ponieważ ta otrzymała kategorię wiekową Adult-Only, z którą nie mogłaby się ukazać na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Twórcy pracują więc ciężko by obniżyć rating do Mature, jednocześnie nie zabijając brutalnego i krwawego ducha produkcji. Na PC gra też pojawi się w ocenzurowanej wersji, ale dodana zostanie aktualizacja, która umożliwi graczom uruchomienie tytułu w wersji przed zmianami obniżającymi brutalność. Studio Madmind uspakaja również, że fragmenty wcześniej opublikowanych materiałów z Agony nie podlegają cenurze. Tak więc, jeśli gra wydawała się komuś wystarczająco krwawa, to finalny produkt nie powinien go pod tym względem rozczarować.

Agony – fragment rozgrywki

Źródło: https://graczpospolita.pl/horror-agony-ocenzurowany/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów