Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Horizon Zero Dawn najlepiej sprzedającą się grą w UK. Nowa Zelda na drugim miejscu.

Horizon Zero Dawn 1 e1487607975120

Gra Horizon Zero Dawn, nie tylko uplasowała się na szczycie cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, ale również stała się najchętniej kupowanym nowym IP na konsole Sony w historii.

Na drugim miejscu znalazła się debiutująca w zeszły piątek gra The Legend of Zelda: The Breath of the Wild. Produkcja została trzecią najszybciej sprzedającą się odsłoną w historii serii zaraz po The Legend of Zelda: The Wind Waker (GameCube 2002) oraz The Legend of Zelda: Twilight Princess (Wii 2006). Produkcja znalazła przeważając grupę odbiorców wśród właścicieli nowej platformy Nintendo Switch (78%).

Niezły debiut zaliczyła inna gra na Switch zatytułowana 1-2 Switch. Tytuł pomimo, że przed premierą konsoli był obiektem żartów, znalazł się na czwartym miejscu, wyprzedzając takich weteranów listy jak FIFA 17 czy Rocket League oraz nr 1 poprzednich dwóch edycji notowania, czyli grę For Honor.

Top 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w UK (od 27 lutego do 4 marca):

  1. Horizon Zero Dawn
  2. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  3. Grand Theft Auto V
  4. 1-2 Switch
  5. For Honor
  6. Fifa 17
  7. Super Bomberman R
  8. Rocket League
  9. Sniper Elite 4
  10. Battlefield 1

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement