Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Horizon Zero Dawn 2 zadebiutuje w 2021 roku na PS5?

Horizon Zero Dawn 2 ma zadebiutować na rynku w 2021 roku. Tytuł nie pojawi się na konsoli PlayStation 4, lecz na sprzęcie kolejnej generacji, który przygotowuje firma Sony.

Informacje te przekazał portal wccftech.com, powołując się na wpis na stronie pastebin.com. Użytkowników podaje się za niezależnego dewelopera, który przez 8 miesięcy pracował nad tytułem startowym dla konsoli PlayStation 5.

Dzięki zaprezentowanym przez wspomnianą osobę informacjom dowiadujemy się również, że Japończycy chcą przedstawić swój nowy sprzęt jeszcze w tym roku, a dokładniej w tym samym czasie, w którym trwać będą targi E3.

Wiadomo jednak, że Sony nie pojawi się w Los Angeles, więc wielce prawdopodobne, że firma przygotuje własną konferencję, na której zaprezentuje konsolę.

PlayStation 5 ma zadebiutować w marcu lub listopadzie 2020 roku i  oferować wsteczną kompatybilność. Producenci skupią się na produkcjach wirtualnej rzeczywistości, a także wykorzystaniu technologii 4K.

Nadchodzący sprzęt firmy Sony ma kosztować w dniu premiery 499 dolarów.

To jednak nie koniec informacji. Tajemniczy użytkowników ujawnił również, że na PlayStation 5 pojawią się takie tytuły jak:

  • wspomniane Horizon Zero Dawn 2
  • Gran Turismo 7 (VR)
  • The Last of Us Part II Remaster
  • Ghost of Tsushima Remaster
  • 2 lub 3 ekskluzywne tytuły AAA
  • 2 gry przeznaczone na PlayStation VR
  • Battlefield Bad Company 3
  • Gra z uniwersum Harry’ego Pottera
  • Kolejna odsłona serii Assassin’s Creed
  • Grand Theft Auto VI

W ostatnią z wymienionych gier użytkownicy PlayStation 5 mają zagrać o miesiąc wcześniej, od posiadaczy pozostałych platform.

Wszystkie zaprezentowane informacje nie są oczywiście potwierdzone i trudno określić, w jakim stopniu pokrywają się z rzeczywistością.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Warto jednak wspomnieć, że kilka dni temu jedna z aktorek głosowych, która pracowała przy dodatku Frozen Wilds do gry Horizon Zero Dawn, potwierdziła, że twórcy pracują nad kolejną odsłoną.

Musimy uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że Sony już niedługo zajmie oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement