Aktorka głosowa potwierdza prace nad sequelem Horizon Zero Dawn

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Do tej pory nie mieliśmy żadnego potwierdzenia związanego z pracami nad sequelem niezwykle udanego Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games. Okazuje się, że Holendrzy mogą pracować nad kontynuacją.

Janina Gavankar, która użyczyła głosu Tatai w dodatku The Frozen Wilds, potwierdza, że studio jest zainteresowane  kontynuacją przygód Aloy.

Gavankar rozmawie z jednym z fanów została zapytana o kolejną grę holenderskiego studia. Wyjawiła wówczas, że jest na co czekać i nadchodzący tytuł będzie większy od pierwowzoru.

Komercyjny sukces pierwszej części aż prosi się o sequel. Wiadomo, że Hermen Hulst i spółka mogą pracować nad kontynuacją, ale czy Janina Gavankar znowu będzie podkładać głos do jednej z postaci? Być może słyszała to od innych pracowników studia lub Tatai pojawi się w kontynuacji.

Tatai to nie jedyna postać grana przez Janine Gavankar, jest jeszcze Iden Versio ze Star Wars Battlefront II. Fani Gwiezdnych Wojen mają na co czekać, albowiem dziś EA razem z Respawn Entertainment zaprezentują Star Wars Jedi Fallen Order.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/12/horizon-zero-dawn-sequel-teased/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów