Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Aktorka głosowa potwierdza prace nad sequelem Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Do tej pory nie mieliśmy żadnego potwierdzenia związanego z pracami nad sequelem niezwykle udanego Horizon Zero Dawn od Guerrilla Games. Okazuje się, że Holendrzy mogą pracować nad kontynuacją.

Janina Gavankar, która użyczyła głosu Tatai w dodatku The Frozen Wilds, potwierdza, że studio jest zainteresowane  kontynuacją przygód Aloy.

Gavankar rozmawie z jednym z fanów została zapytana o kolejną grę holenderskiego studia. Wyjawiła wówczas, że jest na co czekać i nadchodzący tytuł będzie większy od pierwowzoru.

Komercyjny sukces pierwszej części aż prosi się o sequel. Wiadomo, że Hermen Hulst i spółka mogą pracować nad kontynuacją, ale czy Janina Gavankar znowu będzie podkładać głos do jednej z postaci? Być może słyszała to od innych pracowników studia lub Tatai pojawi się w kontynuacji.

Tatai to nie jedyna postać grana przez Janine Gavankar, jest jeszcze Iden Versio ze Star Wars Battlefront II. Fani Gwiezdnych Wojen mają na co czekać, albowiem dziś EA razem z Respawn Entertainment zaprezentują Star Wars Jedi Fallen Order.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement