Hometown Heroes – darmowy fanowski album z utworami m.in. z Golden Sun, Xenogears i Final Fantasy VI już dostępny

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Hometown Heroes

OverClocked ReMix udostępniło dzisiaj kolejny, 68 fanowski album, zatytułowany Hometown Heroes, na którym możemy usłyszeć aż 12 utworów z wielu kultowych produkcji w nowych aranżacjach. Jak nazwa wskazuje, najnowsza kompilacja skupia się na motywach, które możemy usłyszeć podczas odwiedzania miast lub wiosek. Wśród gier objętych remiksami znalazł się m.in. Golden Sun, Final Fantasy VI, Legend of Zelda: The Minish Cap, Xenogears i Legend of Dragoon.

Założone w 1999 roku, OverClocked ReMix jest organizacją zajmującą się docenianiem i promocją muzyki z gier wideo jako formy sztuki. Jej głównym celem jest ocremix.org, strona internetowa zawierająca tysiące darmowych aranżacji dla fanów, informacje o muzyce z gier i kompozytorach, zasoby dla aspirujących artystów oraz prężną społeczność fanów muzyki z gier wideo.

Hometown Heroes możecie przesłuchać na stronie Soundcloud pod tym linkiem. Zwiastun albumu zobaczycie poniżej.

Hometown Heroes- Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów