Golden Sun – Nintendo zarejestrowało w Japonii nowy znak towarowy

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Dm9qg Fx4aebnfw

Nintendo zarejestrowało w Japonii nowy znak towarowy dedykowany serii Golden Sun. Pełen wniosek będziecie mogli zobaczyć w galerii załączonej poniżej. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na konsoli GameBoy Advance w 2001 roku i bardzo szybko została okrzyknięta jednym z najlepszych JRPG-ów na tę platformę, jak i w ogóle.

Warto przy tym przypomnieć, że już dzisiaj o godzinie 00:00 czasu polskiego odbędzie się przełożony w zeszłym tygodniu Nintendo Direct, więc jeśli znak towarowy okaże się być powiązany z nową odsłoną serii, być może jeszcze dzisiaj zostaniemy bardzo mile zaskoczeni. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na pierwsze informacje. Miejmy nadzieję, że nowa odsłona tego wyjątkowego cyklu naprawdę powstaje i nie chodzi wyłącznie o np. obecność Isaaca, głównego bohatera, w Super Smash Bros, walczącego przy pomocy wielu żywiołów, w tym ziemi.

Golden Sun – Wniosek o  nowy znak towarowy:

Źródło: http://www.japanesenintendo.com/post/178036911884

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów