Hity za darmo w Epic Games Store – dostępny m.in. Hitman

Epic Games Store
Epic Games Store

Do 3 wrzesnia możecie przypisać do swojego konta w sklepie Epic Games Store, dwie kolejne pozycje – w tym tygodniu dostępne są naprawdę świetne gry – Hitman i Shadowrun Collection.

Wielkim hitem w Epic Games Store z pewnością będzie Hitman – dostępny za darmo będzie reboot serii z 2016 roku. Cenione studio IO Interactive, które stoi za serią Hitman pokusiło się kilka lat temu na pomysł oceniony jako kontrowersyjny, aby wydawać swój produkt w odcinkach. Hitman ukazał się w kilku epizodach, a w Epic Games Store, kolejne przygody Agenta 47 dostępne są w całości.

Hitman za darmo

Drugim dostępnym tytułem jest kolekcja Shadowrun, która obejmuje trzy pozycje: Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall – Director Cut i Shadowrun Hong Kong – Extended Edition. Ostatnią z nich recenzowaliśmy kilka lat temu, a każdy z tych RPG był bardzo wysoko oceniany przez recenzentów i graczy.

Shadowrun Collection za darmo

Jeśli jesteście zainteresowani, jakimi ekskluzywami uraczy nas w ciągu kilku kolejnych miesięcy, coraz bardziej zyskujący na popularności Epic Games Store, polecamy Wam ten tekst. Warto podkreślić też, że trzecia część Hitman ukaże się również ekskluzywnie na Epic Games Store.