Hity Activision, które zobaczymy podczas targów E3 2016

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Na targach E3 w Los Angeles, które rozpoczną się już w najbliższą niedzielę, firma Activision zaprezentuje nowe materiały ze swoich świeżych produkcji. Będziemy mieli okazję zobaczyć wcześniej niepublikowane fragmenty z Call of Duty: Infinite Warfare, dodatku do Destiny – Rise of Iron oraz Skylanders Imaginators. Jest więc na co czekać.

Wydawca kultowej serii Call of Duty, będzie miał doskonałą okazję przekonać graczy do jej najnowszej odsłony, na którą po pierwszym udostępnionym materiale, wylała się fala krytyki. Co ciekawe większym zainteresowaniem od Call of Duty: Infinite Warfare cieszy się odświeżone Call of Duty: Modern Warfare Remastered, które będzie można zakupić w pakiecie z nową odsłoną serii. Remaster zawiera 10 map do trybu wieloosobowego pochodzących z oryginalnego Call of Duty: Modern Warfare. Z kolei w Infinite Warfare gracze będą mieli szansę zapoznać się z nowym otoczeniem i wciągającą fabułą, a także wziąć udział w klasycznej wojnie na szeroką skalę i po raz pierwszy w historii serii przenieść się poza granice Ziemi i zwiedzić nieco Układ Słoneczny. Prezentacja gry odbędzie się również na stoisku PlayStation.

Ponadto Activision i Bungie pokażą nowe materiały z dodatku do uniwersum Destiny, czyli z Destiny: Rise of Iron. Tytuł ma zadebiutować 20 września, ale twórcy zachęcają już do jego zakupu proponując limitowaną broń Iron Gjallarhorn z czarno-srebrną skórką, dla wszystkic, którzy od 9 czerwca zamówią grę w przedsprzedaży.

Skylanders Imaginators to coś dla młodszych graczy. Gra umożliwia dzieciom puszczenie wodzy fantazji i tworzenie własnych Skylanderów, modyfikowanie ich wyglądu, nadawanie im mocy, umiejętności. W gruncie rzeczy wszystko zależy od gracza.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów