Hitman: World of Assassination doczekał się materiału z rozgrywki

hitman 2015

Nowe przygody Agenta 47 zostały zaprezentowane po raz pierwszy na konferencji Sony. Podczas imprezy Square Enix, zaprezentowano pierwszy gameplay z nowej odsłony serii Hitman. Schemat rozgrywki w Hitman: World of Assassination nie będzie się znacząco różnił od tego, do którego byliśmy przyzwyczajeni w poprzednich odsłonach.

Wzmocniony zostanie aspekt sieciowy gry i podobnie jak w poprzedniej odsłonie dostaniemy do dyspozycji tryb – kontrakty. W kampanii będziemy mieli o wiele więcej swobody niż zwykle. Zlecenia będą bardzo zróżnicowane, tak więc będziemy się przemieszczać od stolicy światowej mody Paryża do wybrzeża słonecznych Włoch by następnie trafić do brudnego i tłocznego Marrakeszu. Jednak to gracz decyduje gdzie, kiedy i kogo zabić. Wszystko będzie zależeć od nas.

W kwestii oprawy, nowy Hitman prezentuje się bardzo przyzwoicie i jeżeli będzie tak grywalny jak poprzednia odsłona, to już będzie ogromny sukces. Mam tylko jedno ale, otóż wydaje mi się, że nasz łysy morderca na zlecenie nieco wyładniał. Chyba niepotrzebnie.

Hitman: World of Assassination zadebiutuje 8 grudnia 2015 roku i pojawi się w edycji na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Poniżej prezentujemy pierwszy gamepley trailer nowych przygód Agenta 47.