Hitman 2 z sześcioma lokacjami na premierę i nowymi mechanikami

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Hitman 2 będzie pełną, samodzielną grą. Czy dzięki temu produkcja będzie miała więcej zawartości niż wydana w 2016 roku, epizodyczna część przygód Agenta 47? Studio IO Interactive potwierdza, że gra na premierę zaoferuje graczom aż sześć lokacji. Każda z nich będzie pełna w aktywności. Wiemy tylko, że jednym z miejsc będzie Miami. Inne lokacje na ten moment nie są znane.

Deweloper potwierdził również, że w grze powróci wiele możliwości zabójstw. Śledząc nasz cel będziemy mieli kilka okazji do pozbycia się targetu. Słuchając dialogów różnych NPC w wielu lokacjach będziemy mogli napotkać różne wskazówki, które pomogą nam w ukończeniu misji. Będziemy mieli możliwość wyłączenia tej opcji, aby rozgrywka stała się bardziej ciekawa i mniej przewidywalna.

Produkcja wiernie odwzorowywać będzie poprzednika, jednak zobaczymy kilka nowych mechanik. IO Interactive potwierdza, że w ich nowej grze pojawi się kilka wizualnych wskazówek dla graczy, na przykład w postaci smugi światła, która pokazuje zasięg kamery dozorowej. Element ten ma sprawić, że skradanie się będzie jak najmniej problemowe.

Hitman 2 pojawi się 13 listopada tego roku na komputery osobiste z systemem Windows i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Hitman 2 – materiał z E3 2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów